Weer een smerige streek van deze gluiperd en lafaard Hikmat Mahawat Khan, de boskabouter. Hij probeert het accent te verleggen nadat ik hem heb ontmaskerd met zijn leugens en valse beschuldigingen. Wat deed de president van het Hof bij Bouterse? Zijn aanwezigheid daar kan jij van mij horen, klootzak. Ik heb het toch in mijn reactie op jouw lulverhaal al verteld. Door Santokhi is hij gevraagd om mij te bewegen een afspraak te maken met de toenmalige president Bouterse, om op basis van mijn verkiezingsprognose in 2020 te praten over een eventuele samenwerking.
Het was een initiatief van Santokhi. De aanwezigheid van Rasoelbaks is logisch te verklaren, maar zo gemeen als je bent, probeer je door het accent te verleggen mijn inhoudelijke reactie op je zogenaamde analyse te verbloemen.
Wat ik heb gezegd, heb ik gezegd, en het feit dat de heer Rasoelbaks de heer Santokhi naar mij moest brengen en bijstaan, heeft niets met Bouterse te maken, want die was thuis.
Kom concreet op mijn verhaal in plaats van je ziekelijke drang om dagelijks in de publiciteit te willen zijn met ongefundeerde lulverhalen in Suriname.
Smerige leugenaar, nu blijkt uit dezelfde onthulling dat Bouterse al lang bezig was een deal te maken met de VHP, terwijl uit mijn relaas duidelijk naar voren is gekomen dat Santokhi behoefte had om met Bouterse te praten. Omdat het relevant was om jouw leugens te ontkrachten, heeft mijn integriteit mij niet belet om de ware toedracht te vertellen.
Toen ik een relaas gaf over de tijd van mijn ministerschap van Justitie en Politie in 2017 en de handelingen van Santokhi als parlementariër ten opzichte van mij, was toch ook gebleken dat hij via de president van het Hof, de heer Rasoelbaks, gevraagd had om hem thuis bij mij te brengen voor een gesprek? Santokhi is dus niet nu pas bezig met zijn strategie om zich te handhaven.
Jij was degene die het noodzakelijk vond om te komen uitleggen dat Van der San urenlang bij Limbo bezig was om een verhaal te vertellen dat jij als een leugen bestempelde. Ik vraag me soms af wat de bemoeizucht is van deze vreemdeling in Suriname.
Je hele ziel en bestaan zijn erop gericht om zaken te verdraaien, daarom zal ik verder mijn tijd niet verdoen. Niemand heeft jouw advies nodig in Suriname. Bij Pim Fortuyn was je niet welkom, ga naar Geert Wilders, moslimverrader.
Eugène van der San